Video: Novadu sacensību kalendārs, 21.-23.oktobris
2024 Autors: Nicholas Abramson | [email protected]. Pēdējoreiz modificēts: 2024-02-11 03:44
-
Andalūzija, svētdien, 23.
Bezpunktu motokross: Provinces Trophy MX Córdoba 2016 7. kārta - Espejo (Kordova)
-
Aragona, svētdiena, 23.
- Aragonijas čempionāts ātrumā: Losarkosas trase (Navarra)
- Aragonijas pitkrosa čempionāts: Zuera (Saragosa)
- Aragonas čempionāts motokrosā: Tauste (Saragosa)
-
Baleāru salas, sestdien, 22.
Baleāru motokrosa čempionāts: Felanitx (Maljorka)
-
Baleāru salas, svētdien, 23.
Baleāru enduro izturības čempionāts: Sakoma (Ibiza)
-
Kanāriju salas, svētdien, 23.
Kanāriju motokrosa čempionāts: Las Palmas (Las Palmas)
- Kantabrija, sestdiena, 22:
Kantabrijas krosa čempionāts: Unquera (Kantabrija)
-
Kantabrija, svētdien, 23.
- Kantabrijas čempionāts ātrumā: Losarkosas trase (Navarra)
- Kantabrijas krosa čempionāts: Zuera (Saragosa)
-
Kastīlija un Leona, svētdien, 23.
Kastīlijas Leonesas čempionāts ātrumā: Losarkosas trase (Navarra)
-
Kastīlija Lamanča, svētdiena, 23.
- Kastīlijas Mančego motokrosa čempionāts: Talavera (Toledo)
- Kastīlijas Manchego Enduro čempionāts: Campillos de Paraviento (Kuenka)
- Katalonija, sestdiena, 22:
- Žironas pretestības čempionāts: 1. Trīs stundu pretestības aplis del Clot (Žirona)
- Klasiskā izmēģinājuma sociālais čempionāts: 2 Dies de Santigosa Classic (Žirona)
- Bezpunktu motokross: Motocros amb Futur (Lleida)
-
Katalonija, svētdien, 23.
- Katalonijas endureta čempionāts: 1. Politg Enduret (Lleida)
- Katalonijas motokrosa čempionāts: Motocros PM Figueres (Žirona)
- Sociālā Kapeonato izmēģinājums: izmēģinājums no Berguedas līdz Sant Julia de Cerdanyola (Barselona)
- Katalonijas Capeonato de Minimotos: Minivelocitat Minimotos Manfer Empuriabrava (Žirona)
- Ekstremadura, sestdien, 22:
Extremeño Supermotard čempionāts: Talavera La Real (Cáceres)
- Galisija, sestdiena, 22:
Galīcijas bērnu triāla čempionāts: Mondonjedo (Lugo)
-
Galisija, svētdien, 23.
- Galisijas klasiskā triāla čempionāts: Mondonjedo (Lugo)
- Galisijas superkrosa čempionāts: Gomesende (Orense)
-
Madride, svētdiena, 23.
- Madrilēnas motokrosa čempionāts: Dens Martīns de la Vega (Madride)
- Madrides Minimotard čempionāts: La Higuera (Segovija)
- Madrides Minimoto čempionāts: La Higuera (Segovija)
- Madrides enduro čempionāts: Campillos de Paravjento (Kuenka)
-
Mursija, svētdien, 23.
Mursijas motokrosa čempionāts: La Alhama (Mursija)
-
Navarra, svētdien, 23.
Navarras čempionāts ātrumā: Los Arkosas trase (Navarra)
- Valensija, sestdiena, 22:
Valensijas čempionāts ātrumā: Albaida (Valensija)
- Valensija, sestdiena, 22:
- Valensijas motokrosa čempionāts: Vinarón (Castellón)
- Valensijas supermoto čempionāts: Albaida (Valensija)
- Valensijas triāla čempionāts: Viveras III triāls (Castellón)
- Basku zeme, sestdiena, 22:
Basku krosa čempionāts: Gesaltza Añana (Alava)
Ieteicams:
Novadu sacensību kalendārs, 27.-29.aprīlis
Andalūzija, sestdien, 28: Andalūzijas čempionāts krosā: XXIII Cross Country La Peñuela - Niebla (Huelva) Aragona, sestdien, 28: Aragones triāla čempionāts:
Novadu sacensību kalendārs, 13.-15.aprīlis
Reģionālo sacensību kalendārs nedēļai no 2012. gada 13. līdz 15. aprīlim ar saitēm uz pasākumiem Teritoriālo federāciju lapās
Novadu sacensību kalendārs, 6.-8.aprīlis
Reģionālo sacensību kalendārs nedēļai no 2012. gada 6. līdz 8. aprīlim ar saitēm uz pasākumiem Teritoriālo federāciju lapās
Novadu sacensību kalendārs, 16.-18.decembris
Reģionālo sacensību kalendārs nedēļai no 2011. gada 16. līdz 18. decembrim
Novadu sacensību kalendārs, 9.-11.decembris
Reģionālo sacensību kalendārs nedēļai no 2011. gada 9. līdz 11. decembrim