MotoGP Nīderlande 2012: Ernesta karbonāde

Anonim

Tā kā šonedēļ ir ģimenes ārsts, tad laiks paskatīties Ernesta karbonāde Apskatīsim, kādus datus viņi mums stāsta par to, kas daudzus gadus tika uzskatīts par pasaules motosporta "katedrāli". Protams, tad ieradās GP, kas tiek organizēti mūsu valstī, ar daudz vairāk fanu, modernām trasēm un daudz labākiem laikapstākļiem nekā Ziemeļeiropā, un katedrāle beidzot bija atšķaidīta. Protams, Eiropas līdzjutēji turpina masveidā apmeklēt šos GP ļoti vienkārša iemesla dēļ, sacīkstes, ja tās ir labas, nav svarīgi, kur jūs tos redzat.

Bet neapmaldīsimies ap krūmiem un ķersimies pie lietas. Jo, neskatoties uz visu, Asena ir vienīgā trase, kurā ir notikušas visas Pasaules kausa sezonas, kopš tā bija Pasaules kausa izcīņa. Tā kā sacīkstēs bija četri draugi, līdz šodienai viņi ir sāncenši līdz nāvei, jo tā ir vēlējusies prese. to. Turklāt jāatzīmē, ka Uzvaru rekords Asenes trasē pieder Angelam Njeto kungam ar 15 uzvarām, par vienu vairāk nekā D. Džakomo Agostini. Lai gan runājot par karalienes kategoriju, karalis ir D. Džakomo Agostini ar sešām uzvarām, par vienu vairāk nekā Miks Dūhans un Valentīno Rosi.

• Horhe Lorenco ierodas ar 140 punktiem savā skapī, tie paši, kas viņam bija šajā sezonas posmā 2010. gadā, kad viņš tika pasludināts par pasaules čempionu.
  • Esteve "Tito" Rabats pabeigs savu 100. karjeru Assen. Savu Pasaules kausa karjeru braucējs sāka 2005. gada Valensijas GP kā Wild Card, piedaloties 76 sacīkstēs 125 kategorijā un pēdējā Silverstonas Grand Prix izcīņā Moto2 kategorijā viņš startēja 23. reizi.

• Kvalifikācijas apmācības dienā, 38. gadadiena kopš kāda Kenija Robertsa pirmās parādīšanās pasaules čempionātā. Šāds izskats bija Assen TT 1974. gadā 250cc klasē. Uz starta viņš kvalificējās pirmais un sacensībās finišēja trešais.
  • Horhes Lorenso uzvara Silverstonas GP bija 21. numurs, par vienu mazāk vadošajā klasē nekā tādi piloti kā Džons Surtresss un Džefs Djūks (kurš uzvarēja četros pasaules čempionātos) un Kenijs Robertss (ar trim pasaules čempionātiem).
  • Pjedestālu sasniedza Keisijs Soners Silverstonā ir 21. vietā pēc kārtas labāko četriniekā ka austrāliešu pilots saņem. Visā Pasaules kausa vēsturē līdzīgu virkni ir sasnieguši tikai Valentīno Rosi ar 28, Horhe Lorenco ar 25 un Džakomo Agostini ar 22.
  • Horhe Lorenco, Keisijs Stouners un Dani Pedrosa, MotoGP pjedestāls Silverstonā, ir 17. reize, kad trīs braucēji kopā finišējuši uz pjedestāla. Šī ir arī ceturtā reize, kad šie trīs braucēji šosezon tiekas uz goda pjedestāla.

• Uzvaru triumfs Spāņu piloti Silverstonā ir sasnieguši 14. reizi tas tiek sasniegts, šajā rangā pielīdzinot Spānijai un Itālijai.
  • Cal Crutchlow atgriešanās kurš finišēja sestais, atstājot divdesmito vietu režģī lielākā atgriešanās pielīdzinot Silvainu Gintoli 2007. gadā Japānas GP, kurš startēja 18. vietā un finišēja 4., neskatoties uz lietus.
  • Sestdiena (sacīkšu diena) derēs 11 gadi kopš britu braucēja pēdējo reizi uzvarēja 250cc klasē, gods tiek Džeremijam Makviljamsam.
  • Horhe Lorenco Viņš uzvarēja savā trešajā GP pēc kārtas Silverstonā, un, ja viņš uzvarēs Assenā, viņš būs vienīgais pilots, kurš to paveiks kopš Valentīno Rosi uzvarēja 5 sacīkstēs pēc kārtas 2008. gadā.
  • Marks Markess uzvarēja 2010. gada 125 sacīkstēs startējot no pole position, pērn viņš uzvarēja Moto2 sacīkstēs startējot no otrās pozīcijas.
  • Vienīgais pjedestāls no Pols Espargaro Asenā datēta ar a trešā vieta 125cc 2010. gadā, pagājušajā gadā viņš nepabeidza sacīkstes avārijas dēļ 20. aplī.
  • Toni Elías uzvarēja savā pirmajā 125 sacīkstē 2001. gadā Asenā

• 2011. gadā Máverick Vinjales aizvadīja perfektu nedēļas nogali, uzstādot pole, uzvarot 125 sacīkstēs un sasniedzot ātrāko apli sacīkstēs. Savās pēdējās astoņās sacīkstēs viņš sešas reizes finišējis uz goda pjedestāla un piecas reizes bijis augstākajā lodziņā.

Līdz šim šīs nedēļas nogales statistikas datus pierakstiet, lai pārsteigtu savus draugus bārā. Vai arī iegaumējiet tos, jo tad, kad televīzijas komentētāji grasās bāzt savus puņķus, varat iet uz priekšu, lai pabeigtu teikumu. Ka viņi nav daudz vairāk vērti.